CRM szoftver projektmenedzser (m/f/d)

teljes munkaidős , vezetőgyűrű, távirányító

Koerbler a webdizájn, az innovatív tartalomkezelő szoftvermegoldások és a webalapú CRM-megoldások szakértője. Több mint 2.000 cég van ügyfeleink között.

Cégünk bővülése miatt keresünk a CRM SZOFTVER PROJEKTMENEDZSER

Az Ön feladatai

  • Szoftverprojektjeink tervezése, ellenőrzése és költségvetési felhatalmazása a projekt kezdeményezésétől az életbe lépésig
  • A funkcionális és műszaki ügyféligények részletes tisztázása
  • Interfész az ügyfél, az értékesítési osztály és a szoftverfejlesztés között
  • A munkacsomagok és a projektcsapat tagjainak irányítása és koordinálása a projekt zökkenőmentes lebonyolítása érdekében
  • A vonatkozó projektdokumentáció elkészítése

Profilod

  • Releváns projektmenedzsment képzés és/vagy szoftverprojektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi és gazdasági alapismeretek
  • Ideális esetben az IT szektor ismerete
  • Magas ügyfél- és szolgáltatásorientáltság
  • Szervezőkészség és kommunikációs készség
  • Élvezze a személyes ügyfélkapcsolatot
  • Csapatszellem, felelősségtudat és önálló munkavégzés
  • Nagyon jó német VAGY angol nyelvtudás

Kínálunk Önnek

  • Izgalmas és kihívásokkal teli projektek saját ötleteikkel
  • Aktív részvétel műszaki megoldások tervezésében
  • Célzott képzés és továbbképzés, valamint végzettséged előmozdítása
  • Rugalmas munkaidő (flextime modell) és otthoni irodai lehetőség
  • Hosszú távú karriertervezés fiatal, innovatív csapatban
  • Kedvezményes ebédmenük, relaxációs zónák a saját kertben, csocsóval és még sok mással
  • Bérezés: bruttó 3.000 eurótól túlfizetési hajlandósággal

Hogyan kell alkalmazni

Ha kihívásnak tekinti a fenti követelményeket, és személyiségével szeretne minket meggyőzni, küldje el jelentkezési dokumentumait az iroda @koerbler. Com.

Ha további kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal a +43 3452 – 214 214 telefonszámon. Kérjük, hogy pályázatában kifejezetten tüntesse fel a munkakör megnevezését.