Vezető értékesítési vezető (m/f/d)

teljes munkaidős , vezetőgyűrű, távirányító

Koerbler a webdizájn, az innovatív tartalomkezelő szoftvermegoldások és a webalapú CRM-megoldások szakértője. Több mint 2.000 cég van ügyfeleink között.

Csapatunk megerősítésére olyan munkatársat keresünk, aki szenvedélyesen szeretne innovatív informatikai megoldásokkal értékesíteni és tanácsadni.

Az Ön feladatai

  • Értékesítési stratégia kidolgozása és megvalósítása
  • Fontos kulcs ügyfelek hosszú távú támogatása Key Account Managerként
  • A cég sikeres képviselete és fenntartható ügyfélkapcsolatok kialakítása, bővítése
  • Megrendelési potenciál azonosítása és rendelésszerzés
  • Termékbemutatók és kapcsolódó tanácsadási szolgáltatások megvalósítása
  • Kalkuláció, ajánlatok elkészítése, szerződés- és ártárgyalások lebonyolítása
  • A meghatározott célok önálló és sikerorientált megvalósítása
  • Szoros együttműködés projektmenedzsmentünkkel és fejlesztési részlegünkkel

Profilod

  • Elvégzett kereskedelmi és/vagy műszaki képzés
  • Több éves szakmai tapasztalat B2B értékesítésben vagy IT megoldások értékesítésében
  • Erős affinitás az innovatív informatikai megoldásokhoz
  • Független és felelős munkamódszer
  • Magas utazási hajlandóság ügyfelekre és rendezvényekre
  • Kommunikációs és tárgyalási készség, valamint öröm az ügyfelekkel való kapcsolattartásban
  • Csapatmunkára való képesség, professzionális megjelenés és profilod teljessé tétele

Kínálunk Önnek

  • Részvétel a cég stratégiai fejlesztésében, új piac kialakításában
  • Célzott képzés és továbbképzés, valamint végzettséged előmozdítása
  • Hosszú távú karriertervezés fiatal, innovatív csapatban
  • Rugalmas munkahely leitringi telephelyünkön vagy az otthoni irodában
  • Bérezés: bruttó 3.100 eurótól túlfizetési hajlandósággal
  • További sikerorientált prémium modell

Hogyan kell alkalmazni

Ha kihívásnak tekinti a fenti követelményeket, és személyiségével szeretne minket meggyőzni, küldje el jelentkezési dokumentumait az iroda @koerbler. Com.

Ha további kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal a +43 3452 – 214 214 telefonszámon. Kérjük, hogy pályázatában kifejezetten tüntesse fel a munkakör megnevezését.