Szoftver specialista

Csapatszellem és nyitott, kommunikatív személyiség

Koerbler a webdizájn, az innovatív tartalomkezelő szoftvermegoldások és a webalapú CRM-megoldások szakértője. Több mint 2.000 cég van ügyfeleink között.

Cégünk bővülése miatt keresünk a
Szoftverfejlesztő (SZOLGÁLTATÁSI HELYSZÍN Wagna vagy Graz)

Az Ön feladatai:

  • A funkcionális és műszaki ügyféligények részletes tisztázása
  • A megoldás felépítése és tervezése
  • Web alapú szoftvermegoldások (CRM, ERP, hírlevelek, webáruházak, weboldal modulok) készítése a legújabb technológiák felhasználásával
  • műszaki minőségbiztosítás
  • Meglévő ügyfélmegoldások támogatása és továbbfejlesztése
  • A CRM rendszer továbbfejlesztése 1Eszköz

Elvárásaink:

  • Nagyon jó PHP, (X)HTML, CSS, JavaScript ismerete
  • Nagyon jó MySQL ismerete
  • Legalább 2 év szoftvertervezési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Sketch, Adobe Photoshop és/vagy egyéb grafikus programok alapszintű ismerete
  • Csapatszellem és nyitott, kommunikatív személyiség
  • Strukturált és önálló munkavégzés
  • Nagyon jó német VAGY angol nyelvtudás

minimálbér: bruttó 2.400 euró. Tapasztalattól és tudástól függően magasabb fizetés is lehetséges.

Lehetőséget kínálunk arra, hogy egy hozzáértő, motivált csapatban dolgozzon változatos és kihívásokkal teli tevékenységi területeken. Ezen felül teljesítményhez kötött fizetést és egy sor további juttatást biztosítunk.

Ha a fenti követelményeket kihívásnak tekinti, és személyiségével szeretne minket lenyűgözni, küldje el jelentkezési dokumentumait a címre iroda @koerbler. Com.

Ha további kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal a +43 3452 – 214 214 telefonszámon. Kérjük, hogy pályázatában kifejezetten tüntesse fel a munkakör megnevezését.