ALKALMAZOTT LEIBNITZBEN

Csapatszellem és nyitott, kommunikatív személyiség

Koerbler a webdizájn, az innovatív tartalomkezelő szoftvermegoldások és a webalapú CRM-megoldások szakértője. Több mint 2.000 cég van ügyfeleink között.

Cégünk bővülése miatt keresünk a
WEBFEJLESZTŐ (WAGNA HELYSZÍN)

Az Ön feladatai:

  • A funkcionális és műszaki ügyféligények részletes tisztázása
  • CMS és boltsablonok megvalósítása
  • műszaki minőségbiztosítás
  • A meglévő webes megoldások támogatása és továbbfejlesztése

Elvárásaink:

  • Nagyon jó HTML, CSS és TYPO3 ismerete
  • Lelkesedés az új webes technológiák iránt
  • Adobe Photoshop és/vagy egyéb grafikus programok alapszintű ismerete
  • CMS tapasztalat kívánatos
  • Nagyon jó műszaki megértés
  • Csapatszellem és nyitott, kommunikatív személyiség
  • Strukturált és önálló munkavégzés
  • Nagyon jó német VAGY angol nyelvtudás

tartalom: bruttó 2.215 euró. Tapasztalattól és tudástól függően magasabb fizetés is lehetséges.

Lehetőséget kínálunk arra, hogy egy hozzáértő, motivált csapatban dolgozzon változatos és kihívásokkal teli tevékenységi területeken. Ezen felül teljesítményhez kötött fizetést és egy sor további juttatást biztosítunk.

Ha a fenti követelményeket kihívásnak tekinti, és személyiségével szeretne minket lenyűgözni, küldje el jelentkezési dokumentumait a címre iroda @koerbler. Com.

Ha további kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal a +43 3452 – 214 214 telefonszámon. Kérjük, hogy pályázatában kifejezetten tüntesse fel a munkakör megnevezését.