WORDPRESS DEVELOPER (m/f/n)

Webes megoldások fejlesztése és optimalizálása

Koerbler a webdizájn, az innovatív tartalomkezelő szoftvermegoldások és a webalapú CRM-megoldások szakértője. Több mint 2.000 cég van ügyfeleink között.

Cégünk bővülése miatt keresünk a
WORDPRESS FEJLESZTŐ

Deine Aufgaben:

  • A funkcionális és műszaki ügyféligények részletes tisztázása
  • CMS és boltsablonok megvalósítása
  • műszaki minőségbiztosítás
  • A meglévő webes megoldások támogatása és továbbfejlesztése

Profilod:

  • Nagyon jó HTML, CSS és WORDPRESS ismerete
  • Lelkesedés az új webes technológiák iránt
  • Adobe Photoshop és/vagy egyéb grafikus programok alapszintű ismerete
  • Más CMS-ben szerzett tapasztalat kívánatos
  • Nagyon jó műszaki megértés
  • Csapatszellem és nyitott, kommunikatív személyiség
  • Strukturált és önálló munkavégzés
  • Nagyon jó német VAGY angol nyelvtudás

A következőket kínáljuk Önnek:

  • Izgalmas és kihívásokkal teli projektek saját ötleteikkel
  • Aktív részvétel műszaki megoldások tervezésében
  • Célzott képzés és továbbképzés, valamint végzettséged előmozdítása
  • Rugalmas munkaidő (flextime modell) és otthoni irodai lehetőség
  • Hosszú távú karriertervezés fiatal, innovatív csapatban
  • A legjobb technikai felszereltség és a legmodernebb munkakörnyezet
  • Kedvezményes ebédmenük, relaxációs zónák a saját kertben, csocsóval és még sok mással
  • Bérezés: bruttó 2.215 euró túlfizetési hajlandósággal

Ha kihívásnak tekinti a fenti követelményeket, és személyiségével szeretne minket meggyőzni, küldje el jelentkezési dokumentumait az iroda @koerbler. Com.

Ha további kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal a +43 3452 – 214 214 telefonszámon. Kérjük, hogy pályázatában kifejezetten tüntesse fel a munkakör megnevezését.