Мениджър на проекти за CRM софтуер (м/ж/д)

Пълен работен ден , водещ пръстен, дистанц

Koerbler е специалист по уеб дизайн, иновативни софтуерни решения за управление на съдържание и уеб базирани CRM решения. Повече от 2.000 компании са сред нашите клиенти.

Поради разширяването на нашата компания, ние търсим a CRM СОФТУЕРЕН МЕНИДЖЪР ПРОЕКТИ

Вашите задачи

  • Орган за планиране, контрол и бюджет за нашите софтуерни проекти от инициирането на проекта до пускането му в действие
  • Подробно изясняване на функционалните и технически изисквания на клиента
  • Интерфейс между клиент, търговски отдел и разработка на софтуер
  • Управление и координиране на работните пакети и членовете на екипа на проекта, за да се гарантира, че проектът протича гладко
  • Изготвяне на съответна проектна документация

твоят профил

  • Съответно обучение по управление на проекти и/или опит във водещи софтуерни проекти
  • Основни търговски и икономически познания
  • В идеалния случай познания в ИТ сектора
  • Висока ориентация към клиента и обслужването
  • Организационни умения и комуникативни умения
  • Насладете се на личен контакт с клиента
  • Екипен дух, чувство за отговорност и независим начин на работа
  • Много добри познания по немски ИЛИ английски

ние ви предлагаме

  • Вълнуващи и предизвикателни проекти с възможност да допринесете със собствените си идеи
  • Активно участие в проектирането на технически решения
  • Целенасочено обучение и допълнително образование, както и насърчаване на вашите квалификации
  • Гъвкаво работно време (модел flextime) и опция за домашен офис
  • Дългосрочно планиране на кариерата в млад, иновативен екип
  • Обедни менюта с отстъпка, зони за релакс в собствената ви градина, джаги и много други
  • Заплата: от 3.000 евро бруто с възможност за надплащане

Как да кандидатствам

Ако виждате горните изисквания като предизвикателство и искате да ни убедите с вашата личност, изпратете документите си за кандидатстване на офис @koerblerДа.

Ако имате допълнителни въпроси, моля, не се колебайте да се свържете с нас на +43 3452 – 214 214. Молим ви да посочите изрично длъжността във вашата кандидатура.