Мениджър ИТ развитие (м/ж/д)

Пълен работен ден , водещ пръстен, дистанц

Koerbler е специалист по уеб дизайн, иновативни софтуерни решения за управление на съдържанието и уеб базирани CRM решения. Над 2.000 компании са сред нашите клиенти.

Във връзка с разрастването на фирмата, търсим кой да изпълни проектите ни за уебсайтове УПРАВЛЕНИЕ НА ИТ РАЗВИТИЕТО

Вашите задачи

  • Цялостна отговорност за разработването на иновативни ИТ решения
  • Координация и управление на екипа за развитие, както и лице за технически контакт за служителите
  • Управление на нови проекти за развитие
  • Планиране и контрол на текущите разработки и оптимизиране на съществуващото продуктово портфолио
  • Осигуряване на качеството на продукта
  • Координиране и приоритизиране на функции и изисквания, като се вземат предвид рентабилността, конкурентоспособността и корпоративната стратегия

твоят профил

  • Завършено техническо обучение (FH, университет) и/или дългогодишен професионален опит като мениджър ИТ развитие
  • Проверими референции при изпълнение на ИТ проекти
  • Добре обосновано ноу-хау за гъвкави методи на работа
  • Основни търговски и икономически познания
  • Висока ориентация към клиента и обслужването
  • Организационни умения и комуникативни умения
  • Насладете се на личен контакт с клиента
  • Екипен дух, чувство за отговорност и независим начин на работа
  • Много добри познания по немски ИЛИ английски

ние ви предлагаме

  • Отговорна лидерска роля в среда, ориентирана към бъдещето
  • Вълнуващи и предизвикателни проекти с възможност да допринесете със собствените си идеи
  • Активно участие в проектирането на технически решения
  • Целенасочено обучение и допълнително образование, както и насърчаване на вашите квалификации
  • Гъвкаво работно време (модел flextime) и опция за домашен офис
  • Дългосрочно планиране на кариерата в млад, иновативен екип
  • Най-доброто техническо оборудване и най-съвременна работна среда
  • Обедни менюта с отстъпка, зони за релакс в собствената ви градина, джаги и много други
  • Заплата: от 3.600 евро бруто с възможност за надплащане

Как да кандидатствам

Ако виждате горните изисквания като предизвикателство и искате да ни убедите с вашата личност, изпратете документите си за кандидатстване на офис @koerblerДа.

Ако имате допълнителни въпроси, моля, не се колебайте да се свържете с нас на +43 3452 – 214 214. Молим ви да посочите изрично длъжността във вашата кандидатура.