Старши мениджър продажби (м/ж/д)

Пълен работен ден , водещ пръстен, дистанц

Koerbler е специалист по уеб дизайн, иновативни софтуерни решения за управление на съдържанието и уеб базирани CRM решения. Над 2.000 компании са сред нашите клиенти.

За да подсилим нашия екип, ние търсим служител, който е запален по продажбите и консултирането на иновативни ИТ решения.

Вашите задачи

  • Разработване и изпълнение на стратегия за продажби
  • Дългосрочна поддръжка на важни ключови клиенти като мениджър ключови клиенти
  • Успешно представяне на фирмата и установяване и разширяване на устойчиви взаимоотношения с клиенти
  • Идентифициране на потенциала за поръчка и придобиване на поръчка
  • Осъществяване на продуктови презентации и съответните консултантски услуги
  • Калкулиране, изготвяне на оферти и водене на договор и преговори за цена
  • Самостоятелно и ориентирано към успех изпълнение на поставените цели
  • Тясно сътрудничество с нашето управление на проекти и отдела за развитие

твоят профил

  • Завършено търговско и/или техническо обучение
  • Няколко години професионален опит в B2B продажбите или продажбата на ИТ решения
  • Силен афинитет към иновативни ИТ решения
  • Самостоятелен и отговорен начин на работа
  • Голяма готовност за пътуване до клиенти и събития
  • Умения за комуникация и преговори, както и удоволствие от работата с клиенти
  • Умение за работа в екип, професионално излъчване и ухапване допълват профила Ви

ние ви предлагаме

  • Участие в стратегическото развитие на компанията и изграждането на нов пазар
  • Целенасочено обучение и допълнително образование, както и насърчаване на вашите квалификации
  • Дългосрочно планиране на кариерата в млад, иновативен екип
  • Гъвкаво работно място в нашето местоположение в Leitring или в домашния офис
  • Заплата: от 3.100 евро бруто с възможност за надплащане
  • Допълнителен премиум модел, ориентиран към успеха

Как да кандидатствам

Ако виждате горните изисквания като предизвикателство и искате да ни убедите с вашата личност, изпратете документите си за кандидатстване на офис @koerblerДа.

Ако имате допълнителни въпроси, моля, не се колебайте да се свържете с нас на +43 3452 – 214 214. Молим ви да посочите изрично длъжността във вашата кандидатура.