Старши уеб програмист (m/f/d)

Пълен работен ден , водещ пръстен, дистанц

Koerbler е специалист по уеб дизайн, иновативни софтуерни решения за управление на съдържанието и уеб базирани CRM решения. Над 2.000 компании са сред нашите клиенти.

Поради разширяването на нашата компания, ние търсим a СТАРШИ УЕБ РАЗРАБОТЧИК

Вашите задачи

  • Подробно изясняване на функционалните и технически изисквания на клиента
  • Реализация на CMS и шаблони за магазини
  • Поддръжка и по-нататъшно развитие на съществуващите уеб решения
  • техническо осигуряване на качеството

твоят профил

  • Завършено обучение в ИТ сектора (HTL, FH, Uni) и/или подходящ професионален опит
  • Добро познаване на HTML и CSS
  • Няколко години опит със CMS (Typo3/WordPress)
  • В идеалния случай основни познания за Adobe Photoshop и/или други графични програми
  • Много добро техническо разбиране
  • Ентусиазъм към новите уеб технологии
  • Екипен дух и отворена, комуникативна личност
  • Структурирана и самостоятелна работа
  • Много добри познания по немски ИЛИ английски

ние ви предлагаме

  • Вълнуващи и предизвикателни проекти с възможност да допринесете със собствените си идеи
  • Активно участие в проектирането на технически решения
  • Целенасочено обучение и допълнително образование, както и насърчаване на вашите квалификации
  • Гъвкаво работно време (модел flextime) и опция за домашен офис
  • Дългосрочно планиране на кариерата в млад, иновативен екип
  • Най-доброто техническо оборудване и най-съвременна работна среда
  • Обедни менюта с отстъпка, зони за релакс в собствената ви градина, джаги и много други
  • Заплата: от 3.200 евро бруто с възможност за надплащане

Как да кандидатствам

Ако виждате горните изисквания като предизвикателство и искате да ни убедите с вашата личност, изпратете документите си за кандидатстване на офис @koerblerДа.

Ако имате допълнителни въпроси, моля, не се колебайте да се свържете с нас на +43 3452 – 214 214. Молим ви да посочите изрично длъжността във вашата кандидатура.