СЛУЖИТЕЛ В ЛАЙБНИЦ

Екипен дух и отворена, комуникативна личност

Koerbler е специалист по уеб дизайн, иновативни софтуерни решения за управление на съдържанието и уеб базирани CRM решения. Над 2.000 компании са сред нашите клиенти.

Поради разширяването на нашата компания, ние търсим a
УЕБ РАЗРАБОТЧИК (МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ WAGNA)

Вашите задачи:

  • Подробно изясняване на функционалните и технически изисквания на клиента
  • Реализация на CMS и шаблони за магазини
  • техническо осигуряване на качеството
  • Поддръжка и по-нататъшно развитие на съществуващите уеб решения

Нашите очаквания:

  • Много добро познаване на HTML, CSS и TYPO3
  • Ентусиазъм към новите уеб технологии
  • Основни познания по Adobe Photoshop и/или други графични програми
  • Желателно е CMS опит
  • Много добро техническо разбиране
  • Екипен дух и отворена, комуникативна личност
  • Структурирана и самостоятелна работа
  • Много добри познания по немски ИЛИ английски

съдържание: 2.215 евро бруто. Възможна е по-висока заплата в зависимост от опита и знанията.

Предлагаме Ви възможността да работите в компетентен, мотивиран екип в разнообразни и предизвикателни области на дейност. В допълнение, ние ви предоставяме възнаграждение, свързано с изпълнението, и редица допълнителни предимства.

Ако виждате горните изисквания като предизвикателство и искате да ни впечатлите с вашата личност, изпратете вашите документи за кандидатстване на офис @koerblerДа.

Ако имате допълнителни въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас на +43 3452 – 214 214. Молим ви изрично да посочите длъжността в заявлението си.