Praktykant – programista aplikacji – kodowanie (m/f/d)

Pełnoetatowy , pierścień prowadzący

Koerbler jest specjalistą w zakresie projektowania stron internetowych, innowacyjnych rozwiązań programowych do zarządzania treścią oraz internetowych rozwiązań CRM. Wśród naszych klientów jest ponad 3.000 firm. Zajmujemy się sprzedażą produktów cyfrowych, takich jak rozwiązanie CRM 1Narzędzie.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Praktykant – Tworzenie aplikacji – Kodowanie

Twoje zadania

  • Szczegółowe wyjaśnienie wymagań funkcjonalnych i technicznych klienta
  • Wsparcie i dalszy rozwój istniejących rozwiązań internetowych
  • zapewnienie jakości technicznej
  • Implementacja aplikacji webowych opartych o Laravel, VUE.JS oraz NUXT

Twój profil

  • Znajomość HTML i CSS
  • Pierwsze doświadczenia z CMS (WordPress)
  • Idealnie podstawowa znajomość programów graficznych
  • Bardzo dobre zrozumienie techniczne
  • Entuzjazm dla nowych technologii internetowych
  • Duch zespołowy i otwarta, komunikatywna osobowość
  • Zorganizowana i niezależna praca
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego LUB angielskiego

Oferujemy Ci

  • Praktyka: 4 lata - szkoła zawodowa 2 w Eibiswald
  • Obszerne podstawowe szkolenie w zakresie tworzenia oprogramowania
  • Ekscytujące i wymagające projekty z możliwością wniesienia własnych pomysłów
  • Aktywny udział w projektowaniu rozwiązań technicznych
  • Ukierunkowane szkolenia i dalsza edukacja oraz promocja Twoich kwalifikacji
  • Długofalowe planowanie kariery w młodym, innowacyjnym zespole
  • Najlepsze wyposażenie techniczne i najnowocześniejsze środowisko pracy
  • Menu lunchowe po obniżonej cenie, strefy relaksu we własnym ogrodzie, z piłkarzykami i nie tylko
  • Wysokie wynagrodzenie dla praktykantów

Jak złożyć wniosek

Jeśli powyższe wymagania traktujesz jako wyzwanie i chciałbyś zaimponować nam swoją osobowością, wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres biuro @koerbler. Com.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt pod numerem +43 3452 – 214 214. Prosimy o jednoznaczne podanie nazwy stanowiska we wniosku.

O zawodzie nauczyciela

Twórcy aplikacji - Kodowanie tworzą aplikacje na komputery i systemy informatyczne (np. również na smartfony i tablety), specjalistyczne oprogramowanie branżowe oraz aplikacje przeglądarkowe. Programują aplikacje, konfigurują bazy danych, tworzą dostęp dla użytkowników, przeprowadzają testy, dokumentują procesy i zawsze zwracają uwagę na ochronę i szyfrowanie danych, standardy programistyczne, konwencje kodu i licencje. Twórcy aplikacji - programiści są w bliskim kontakcie ze swoimi klientami, którzy doradzają im w zakresie realizacji i wykonalności ich pomysłów. W zależności od wielkości i rodzaju aplikacji (oprogramowania) współpracują z innymi specjalistami w zakresie rozwoju aplikacji i oprogramowania.

Do działań twórcy aplikacji potrzebują między innymi umiejętności planowania, myślenia międzywydziałowego i silnej orientacji na klienta.

Czas trwania szkolenia: 4 lata