Kierownik projektu oprogramowania CRM (m/k/d)

Pełnoetatowy , pierścień prowadzący, pilot

Koerbler jest specjalistą w zakresie projektowania stron internetowych, innowacyjnych rozwiązań oprogramowania do zarządzania treścią oraz internetowych rozwiązań CRM. Wśród naszych klientów znajduje się ponad 2.000 firm.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy KIEROWNIK PROJEKTU OPROGRAMOWANIA CRM

Twoje zadania

  • Planowanie, kontrola i władza budżetowa dla naszych projektów oprogramowania od momentu rozpoczęcia projektu do uruchomienia
  • Szczegółowe wyjaśnienie wymagań funkcjonalnych i technicznych klienta
  • Interfejs pomiędzy klientem, działem sprzedaży i rozwojem oprogramowania
  • Zarządzanie i koordynacja pakietów roboczych i członków zespołu projektowego w celu zapewnienia sprawnego przebiegu projektu
  • Stworzenie odpowiedniej dokumentacji projektowej

Twój profil

  • Odpowiednie szkolenie w zakresie zarządzania projektami i/lub doświadczenie w prowadzeniu projektów oprogramowania
  • Podstawowa wiedza handlowa i ekonomiczna
  • Idealnie znajomość sektora IT
  • Wysoka orientacja na klienta i obsługę
  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Ciesz się osobistym kontaktem z klientem
  • Duch zespołowy, poczucie odpowiedzialności i samodzielny sposób pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego LUB angielskiego

Oferujemy Ci

  • Ekscytujące i wymagające projekty z możliwością wniesienia własnych pomysłów
  • Aktywny udział w projektowaniu rozwiązań technicznych
  • Ukierunkowane szkolenia i dalsza edukacja oraz promocja Twoich kwalifikacji
  • Elastyczne godziny pracy (model elastycznego czasu pracy) i opcja domowego biura
  • Długofalowe planowanie kariery w młodym, innowacyjnym zespole
  • Menu lunchowe po obniżonej cenie, strefy relaksu we własnym ogrodzie, z piłkarzykami i nie tylko
  • Wynagrodzenie: od 3.000 EUR brutto z chęcią przepłacania

Jak złożyć wniosek

Jeśli powyższe wymagania traktujesz jako wyzwanie i chciałbyś zaimponować nam swoją osobowością, wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres biuro @koerbler. Com.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt pod numerem +43 3452 – 214 214. Prosimy o jednoznaczne podanie nazwy stanowiska we wniosku.