Kierownik ds. rozwoju IT (k/m/d)

Pełnoetatowy , pierścień prowadzący, pilot

Koerbler jest specjalistą w zakresie projektowania stron internetowych, innowacyjnych rozwiązań oprogramowania do zarządzania treścią oraz internetowych rozwiązań CRM. Wśród naszych klientów znajduje się ponad 2.000 firm.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kogoś do realizacji naszych projektów stron internetowych ZARZĄDZANIE ROZWOJEM IT

Twoje zadania

  • Ogólna odpowiedzialność za rozwój innowacyjnych rozwiązań IT
  • Koordynacja i zarządzanie zespołem programistycznym oraz osobą kontaktową ds. technicznych dla pracowników
  • Zarządzanie nowymi projektami deweloperskimi
  • Planowanie i kontrola bieżących prac rozwojowych oraz optymalizacja istniejącego portfolio produktów
  • Zapewnienie jakości produktu
  • Koordynacja i priorytetyzacja funkcji i wymagań z uwzględnieniem rentowności, konkurencyjności i strategii firmy

Twój profil

  • Ukończone studia techniczne (FH, wyższe) i/lub wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika ds. rozwoju IT
  • Weryfikowalne referencje w realizacji projektów informatycznych
  • Ugruntowana wiedza na temat zwinnych metod pracy
  • Podstawowa wiedza handlowa i ekonomiczna
  • Wysoka orientacja na klienta i obsługę
  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Ciesz się osobistym kontaktem z klientem
  • Duch zespołowy, poczucie odpowiedzialności i samodzielny sposób pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego LUB angielskiego

Oferujemy Ci

  • Odpowiedzialna rola przywódcza w środowisku zorientowanym na przyszłość
  • Ekscytujące i wymagające projekty z możliwością wniesienia własnych pomysłów
  • Aktywny udział w projektowaniu rozwiązań technicznych
  • Ukierunkowane szkolenia i dalsza edukacja oraz promocja Twoich kwalifikacji
  • Elastyczne godziny pracy (model elastycznego czasu pracy) i opcja domowego biura
  • Długofalowe planowanie kariery w młodym, innowacyjnym zespole
  • Najlepsze wyposażenie techniczne i najnowocześniejsze środowisko pracy
  • Menu lunchowe po obniżonej cenie, strefy relaksu we własnym ogrodzie, z piłkarzykami i nie tylko
  • Wynagrodzenie: od 3.600 EUR brutto z chęcią przepłacania

Jak złożyć wniosek

Jeśli powyższe wymagania traktujesz jako wyzwanie i chciałbyś zaimponować nam swoją osobowością, wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres biuro @koerbler. Com.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt pod numerem +43 3452 – 214 214. Prosimy o jednoznaczne podanie nazwy stanowiska we wniosku.