Młodszy Kierownik Sprzedaży (m/k/d)

Pełnoetatowy , pierścień prowadzący, pilot

Koerbler jest specjalistą w zakresie projektowania stron internetowych, innowacyjnych rozwiązań oprogramowania do zarządzania treścią oraz internetowych rozwiązań CRM. Wśród naszych klientów znajduje się ponad 2.000 firm.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy pracownika, który z pasją zajmuje się sprzedażą i doradztwem w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT.

Twoje zadania

  • Opracowanie i wdrożenie strategii sprzedaży
  • Udana reprezentacja firmy oraz nawiązywanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami
  • Identyfikacja potencjału zamówień i pozyskiwanie zamówień
  • Realizacja prezentacji produktów i odpowiednich usług doradczych
  • Kalkulacja, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji kontraktowych i cenowych
  • Samodzielna i zorientowana na sukces realizacja wyznaczonych celów

Twój profil

  • Ukończone szkolenie handlowe i/lub techniczne
  • Najlepiej pierwsze doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B lub sprzedaży rozwiązań IT
  • Silne zamiłowanie do innowacyjnych rozwiązań IT
  • Niezależny i odpowiedzialny sposób pracy
  • Wysoka chęć podróżowania do klientów i wydarzeń
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz przyjemność w kontaktach z klientami
  • Umiejętność pracy w zespole, profesjonalny wygląd i zgryz dopełniają Twój profil

Oferujemy Ci

  • Udział w strategicznym rozwoju firmy i tworzeniu nowego rynku
  • Ukierunkowane szkolenia i dalsza edukacja oraz promocja Twoich kwalifikacji
  • Długofalowe planowanie kariery w młodym, innowacyjnym zespole
  • Elastyczne miejsce pracy w naszej lokalizacji w Leitring lub w biurze domowym
  • Wynagrodzenie: od 2.500 EUR brutto z chęcią przepłacania
  • Dodatkowy model premiowy zorientowany na sukces

Jak złożyć wniosek

Jeśli powyższe wymagania traktujesz jako wyzwanie i chciałbyś zaimponować nam swoją osobowością, wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres biuro @koerbler. Com.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt pod numerem +43 3452 – 214 214. Prosimy o jednoznaczne podanie nazwy stanowiska we wniosku.