Starszy programista stron internetowych (m/k/d)

Pełnoetatowy , pierścień prowadzący, pilot

Koerbler jest specjalistą w zakresie projektowania stron internetowych, innowacyjnych rozwiązań oprogramowania do zarządzania treścią oraz internetowych rozwiązań CRM. Wśród naszych klientów znajduje się ponad 2.000 firm.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy SENIOR WEB DEWELOPER

Twoje zadania

  • Szczegółowe wyjaśnienie wymagań funkcjonalnych i technicznych klienta
  • Realizacja szablonów CMS i sklepów
  • Wsparcie i dalszy rozwój istniejących rozwiązań internetowych
  • zapewnienie jakości technicznej

Twój profil

  • Ukończone szkolenia w branży IT (HTL, FH, Uni) i/lub odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • Dobra znajomość HTML i CSS
  • Kilkuletnie doświadczenie z CMS (Typo3/WordPress)
  • Najlepiej podstawowa znajomość Adobe Photoshop i/lub innych programów graficznych
  • Bardzo dobre zrozumienie techniczne
  • Entuzjazm dla nowych technologii internetowych
  • Duch zespołowy i otwarta, komunikatywna osobowość
  • Zorganizowana i niezależna praca
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego LUB angielskiego

Oferujemy Ci

  • Ekscytujące i wymagające projekty z możliwością wniesienia własnych pomysłów
  • Aktywny udział w projektowaniu rozwiązań technicznych
  • Ukierunkowane szkolenia i dalsza edukacja oraz promocja Twoich kwalifikacji
  • Elastyczne godziny pracy (model elastycznego czasu pracy) i opcja domowego biura
  • Długofalowe planowanie kariery w młodym, innowacyjnym zespole
  • Najlepsze wyposażenie techniczne i najnowocześniejsze środowisko pracy
  • Menu lunchowe po obniżonej cenie, strefy relaksu we własnym ogrodzie, z piłkarzykami i nie tylko
  • Wynagrodzenie: od 3.200 EUR brutto z chęcią przepłacania

Jak złożyć wniosek

Jeśli powyższe wymagania traktujesz jako wyzwanie i chciałbyś zaimponować nam swoją osobowością, wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres biuro @koerbler. Com.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt pod numerem +43 3452 – 214 214. Prosimy o jednoznaczne podanie nazwy stanowiska we wniosku.