PRACOWNIK W LEIBNITZ

Duch zespołowy i otwarta, komunikatywna osobowość

Koerbler jest specjalistą w zakresie projektowania stron internetowych, innowacyjnych rozwiązań oprogramowania do zarządzania treścią oraz internetowych rozwiązań CRM. Wśród naszych klientów znajduje się ponad 2.000 firm.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy
WEB DEWELOPER (LOKALIZACJA WAGNA)

Twoje zadania:

  • Szczegółowe wyjaśnienie wymagań funkcjonalnych i technicznych klienta
  • Realizacja szablonów CMS i sklepów
  • zapewnienie jakości technicznej
  • Wsparcie i dalszy rozwój istniejących rozwiązań internetowych

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS i TYPO3
  • Entuzjazm dla nowych technologii internetowych
  • Podstawowa znajomość Adobe Photoshop i/lub innych programów graficznych
  • Pożądane doświadczenie CMS
  • Bardzo dobre zrozumienie techniczne
  • Duch zespołowy i otwarta, komunikatywna osobowość
  • Zorganizowana i niezależna praca
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego LUB angielskiego

zawartość: 2.215 euro brutto. Wyższe wynagrodzenie jest możliwe w zależności od doświadczenia i wiedzy.

Oferujemy Państwu możliwość pracy w kompetentnym, zmotywowanym zespole w różnorodnych i wymagających dziedzinach działalności. Ponadto zapewniamy wynagrodzenie zależne od wyników oraz szereg dodatkowych świadczeń.

Jeśli powyższe wymagania traktujesz jako wyzwanie i chciałbyś zaimponować nam swoją osobowością, wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres biuro @koerbler. Com.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt pod numerem +43 3452 – 214 214. Prosimy o jednoznaczne podanie nazwy stanowiska we wniosku.